Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2018

Na blogu Google pojawił się interesujący wpis dotyczący raportu na temat walki z wirusami i spamem w wyszukiwarce w roku 2017. Google informuje w nim o szczegółowych statystykach dotyczących zwalczania zawirusowanych stron internetowych.

We wpisie przeczytać można, że strony, które zostały zhakowane i zainfekowane przez wirusy, są usuwane z indeksu Google, aby chronić użytkowników sieci.

O to kawałek wypowiedzi:

„W poprzednim skupialiśmy się mocno na ograniczeniu wpływu zhakowanych stron internetowych na użytkowników sieci, byliśmy wstanie wykryć i usunąć ponad 80% zainfekowanych serwisów. Ściśle współpracujemy z wieloma dostawcami popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress i Joomla, aby pomóc im w walce ze spamem, który narusza fora i sekcje komentarzy.

Okazuje się, że blisko 80% stron, na których wykryte zostały złośliwe treści, zostały usunięte z indeksu Google. Jest to ważna informacja dla webmasterów, którzy korzystają z popularnych skryptów internetowych oraz nie aktualizują ich na bieżąco. Zainfekowanie strony może być równoznaczne z jej całkowitym wyindeksowaniem i kompletną utratą ruchu z kanału wyszukiwarek.

 

https://www.seostation.pl/

Dział: Blog

Artykuły

 

 

Projektowanie stron internetowych Warszawa 

- Najnowsze realizacje -

Usługi PPOŻ. | szkolenia BHP | usługi BHP
Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę
Ekoklimat - producent wózków sklepowych
Centrum Medyczne DECCLINIC
Mawawo - Depilacja Laserowa
Keemple - Technologia pracująca za Ciebie
PISKP - Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów
Wizytówka Tj-Gazy - Sprzedaż butli gazowych Rzeszów
Tj-Gazy - Sprzedaż butli gazowych Rzeszów
SPA - Klinika Urody Laura
Centrum medycyny Holistycznej | gd-med.pl
Apl Print - Drukarnia Online
Fitmuscle Shop - Sklep z Suplementami diety
Dynamic Motion Systems

Klienci

 

adamed        escada         podkarpackie logo            dom       grycan      champion-eu.com orange mitcar patti domtrybuna  stanica przygoda      Dr Mołas